NOVINKY 2009

20.12.2009 Další nádhernáááá zpráva!!! Dnes byla na RTG naše další holčičkaDarleenka s Dančou a Pavlem.
K naší velké radosti, pan doktor vyhodnotil snímky se slovy.....všechno v naprostém pořádku!!!
Výsledek RTG: DKK 0/0 DLK 0/0
Moc moc děkujeme, máme velikou radost:-))))

8.12.2009 Hurááááááá......máme nejkrásnější zprávu!!!!!!! :-))))
Jako první z našich dětí, byla dnes na RTG naše holčička Dhakya zvaná Tessí!!!!!!!
Irča s Tessinkou a Ivošem jeli přímo do Zlína k panu doktoru Jahodovi.
Pan doktor Jahoda, vyhodnotil snímek se slovy vše skvělé...nádhera a ke všemu krásná psí slečna:-))))
Výsledek RTG: DKK 0/0 DLK 0/0
Máme obrovskou radost díky díky:o))))

28 + 29.11.2009 Naši letošní výstavní sezonu jsme zakončili opravdu skvěle!!! Tentokrát jsme si vyjeli ve společnosti Markéty a Martina s Elou a Luboše s Woodym do nedalekého Annabergu na dvoudenní výstavu Club show RRCD. Sobotní den
posuzovala paní rozhodčí Chwalibog (PL) a neděli paní Elsbeth Clerc (CH). Ani ve snu mě nenapadlo, jaké štěstí nás s Carrie Ann čeká, protože první den jsme byly přihlášené do třídy otevřené, a to v konkurenci šesti německých krásných fenek.
Mimochodem jedna z nich druhý den obhájila titul Sieger Annaberg. Carrie Ann nejdříve ve třídě otevřené získala krásné první místo V1 CAC - měla jsem nesmírnou radost, protože následoval i CAC RRCD - Nejlepší fena plemene-Sieger Annaberg. A když už jsem si myslela, že máme vybráno, a poslední kolečko o BOB si jen tak pro radost z našeho úspěchu společne zaběháme s naší Elou a Markétou včetně dalších krásných psů, paní rozhodčí nám k mému úžasu udělila i titul BOB, Nejkrásnější pes plemene!!!!
Byla jsem neskutečně šťastná, neboť takové ocenění se povede opravdu málokdy a Carrie Ann ho v Německu obhájila již podruhé!!!! Naše Ela s Markétou měly německou premiéru a holky si to užily, jak se patří!!! Vyběhaly první místo V1 Jug.CAC Jug.CAC RRCD a Jug.Sieger Annaberg v závěrečných soutěžích 3. místo BIS Junior, Woody vyběhal krásné V4. Nakonec jako třešínku na dortu naše chovatelská stanice obhájila první místo!!! Večer jsme si také užili, Markétu s Martinem jsme včetně našich psích mazlíčků protáhli večerní karlovarskou promenádou a zakotvili jsme v nově zrekonstruované restauraci BUP-Bulvár.
V neděli jsme pro změnu vystavovaly ve třídě šampionů a získaly známku V2 resCAC VDH. Ela si dala repete a opět získala V1 Jug.CAC VDH, CAC RRCD,Jug.Sieger Annaberg a 3. místo BIS, Woody V4. I druhý den jsme si jako chovatelská skupina
vedli skvěle a opět jsme získali 1. místo!!! Děkujeme všem za jejich společnost, byl to nádherný víkend plný dojmů a zážitků!!!
Carrienko, tobě moc děkuji za trpělivost a skvělý zážitek . Snad se na nás usměje štěstí a toho posledního CAC na Německého šampiona v Glauchau doděláme. Díky moc, zlato moje :-)))

21.11.2009 No máme ty naše dětičky šikovný

!!! Dnes pro změnu zabodovala naše Darlenka,která také úspěšně složila zkoušku ZZO !!! Holky jsme na vás moc pyšní a doufám, že budete pokračovat. Ještě jenou moc gratulujeme.

16.11.2009 A další skvělá zpráva!!!! Náš pan jedinečný Dantheo zvládnul hned dvě zkoušky- sobotu 14.11. ZZO a v neděli 16.11. ZOP!!!! Danuš krásná práce !!!!

Jsme na váš všichni moc pyšní a držíme pěsti na další ZPU-1.

Děkujeme za krásnou zprávu a ještě jednou gratulujeme.

7.11.2009 Dnes nám došla krásná zpráva!!! Náš pan jedinečný, Dantheo, v Poleradech úspěšně složil zkoušku BH- (zkouška doprovodného psa). Dantíčku, jsme na tebe moc pyšní!!!

24.10.09 se konala MVP v Českých Budějovicích, kterou posuzoval odborník na plemeno, rakouský rozhodčí Franz Zimmermann. V mezitřídě se skvěle prezentoval náš pan jedinečný Dantheo, který vybojoval v konkurenci 6 psů krásné třetí místo a získal známku V3, naše Dhakyia VD, v mladých Woody i Eliška V4.
Naše Ela s Markétou se vydaly do daleké Makedoie, kde získaly titul JUNIORŠAMPION MAKEDONIE V1, CAJC, Best Junior, BOB, 2. místo BIS Junior, 4. místo BIG!!! Opravdu krásná práce Valdštejňáčků!!!

18.10.09 Tento víkend jsme strávily tak trochu pracovně - v sobotu jsme dělaly předváděčku na statku Bernard, kde se konaly myslivecké slavnosti a ve společnosti Mončíka s Lemmym, Kačky s Agy a Pavly s Denym jsme prezentovaly firmu Výcvik psů naší výcvikářky, Libušky Novotné. Strávily jsme bezva den a naši čtyřnozí si také přišli na své - štědré obecenstvo je obdarovalo samýmí dobrotami. A abych nezapomněla, pro mě trochu rarita - na slavnost zavítal černý Ridgeback!!! Jeho paničku jsem poprosila, aby nám zapózovali a posadila ho vedle Carrie, všechna foto. viz Na cvičáku.

V neděli to bylo horší, konaly se zkoušky ZZZ a ZTV1 a já byla nahlášená jako
 figurant. Moje psí polovička se doma válela v teplém pelíšku a já pro změnu v mokrém a zmrzlém lesním terénu :o(

4.10.2009 Koncem roku nás čekají ještě nějaké zahraniční mise,ale českou výstavní sezonu jsme definitivně zakončili, a to opravdu skvěle :o))).V neděli jsme vyjeli na krajskou výstavu do Plzně, kde jsme se setkali s Woodym a jeho páníčkem Lubošem. Naše plemeno posuzoval pan Miroslav Václavík. Pan rozhodčí byl velice přísný a se známkami VD opravdu nešetřil. Každého jednotlivce, kterého posuzoval, důkladně prohlédl a přítomnému obecenstvu plemeno psa představil a popsal se všemi klady i zápory. Klukům, přestože se ve třídě mladých hezky prezentovali, pan rozhodčí udělil známku VD. Carrie Ann opět zabodovala a odnesla si řadu titulů - V1, Vítěz třídy vítězů, Krajský vítěz a v opoledních soutěžích 2. místo - BEST IN GROUP!!! Také se na nás přišly podívat a povzbudit Denisa s Luckou, které byly mimochodem na výstavě poprvé a moc se jim to líbilo :o))). Po skvělém výsledku jsme se odměnili výborným obědem v jedné z místních vyhlášených pizzerií. 

27.9.2009 Náš další velký úspěch na nás tentokrát čekal na Mezinárodní výstavě v polské Wroclawi. Výstavu posuzoval pan rozhodčí Claudio de Guliani z Itálie. Sjelo se nás hned několik Valdštejňáčků - za mladý team nastoupila malá Ela, která vybojovala V1 a pak získala i BEST JUNIOR . Jako třešničku na dortu si holky v závěrečných soutěžích odnesly i !!! BIS JUNIOR - 3. místo!!!. Přestože Elina sestra Evann byla také moc šikovná, získala známku VD. Známku VD 4 udělil pan rozhodčí v otevřené třídě také naší Cathy. Pak jsme nastoupily my a k mému obrovskému překvapení, neboť naše soupeřky byly opravdu moc pěkné, následovala další podobná smršť ocenění jako v Lipsku :o))). Takže V1 CWC a aby toho nebylo málo, tak i CACIB !!!. No a když už, tak už i nejlepšího psa plemene!!! BOB !!! Byl to zase další, pro nás skvělý a nezapomenutelný žážitek :o))). Carrienko, děkuji Ti !! Foto viz. Carrie Ann/Foto z výstav

24.9.2009 Po dvouměsíční pauze, jsme opět vyrazily na cvičák. Libuška nám dala pěkně do těla, ale už jsme to potřebovaly.
 

Data přetažena z předchozích webových stránek - odkazy na galerie jsu tudíž nefunkční